top of page

Освітлення

ZAHAR TRADE - офіційний представник LED-освітлення виробника Videx, а також у нас в наявності енергозберігаючі та LED - лампи брендів ERGO, TITANUM, KODAK, НАША СИЛА та ENERGENIE.
Ексклюзивна пропозиція освітлення VIDEX


Наша компанія ексклюзивний дистриб'ютор ТМ VIDEX в регіоні і запрошуємо вас до вигідної співпраці! Батарейки Videx - можливо краща пропозиція на ринку елементів живлення, адже при невеликій ціні надають чудову якість. Асортимент батарейок Videx містить в собі сольові, лужні батарейки самих ходових типорозмірів в різному пакуванні, велика кількість годинникових літієвих батарейок, крони, батарейок CR (таблетки), а також акумулятори різноманітних ємностей.


Торгове представництво

Наша компанія пропонує унікальну співпрацю для роздрібних магазинів та мереж, надаючи адресну доставку і організацію однобрендованої чи змішаної вітрини.
Гуртова співпраця


Гуртом пропонується широкий вибір ТМ елементів живлення: DURACELL, ENERGIZER, GP, KODAK, PANASONIC, PHILIPS, RAYMAX, SONY, TOSHIBA, VARTA, UFO, VIDEX, X-DIGITAL, НАША СИЛА, CAMELION, SAMSUNG та інші. Унікальні цінові пропозиції і постійне розширення асортименту.
Σχόλια


bottom of page